Nasza firma
 
 


Od 2003 roku profil działania firmy został rozszerzony o wykonastwo, sprzedaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz serwis.

W tym samym roku firma nasza została serwisem fabrycznym czołowego, krajowego producenta central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jakim jest VBW ENGINEERING. Długoletnia współpraca z tym producentem wzbogaciła nas o nowe doświadczenia oraz zmusiła do rozszerzenia działalności o profil automatyki i chłodnictwa.

Również w 2003 roku rozpoczeliśmy współpracę z firmą FUH ESKIMOS w zakresie produkcji układów automatycznej regulacji i sterowania urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz systemów BMS.
Nawiązanie współpracy z firmą IQ CONTROLS, czołowym krajowym producentem sterowników oraz podzespołów automatyki, zarówno w zakresie sprzedaży jak i serwisu urządzeń.

Rok 2004 zaowocował zdobyciem autoryzacji, a co za tym idzie statusu serwisu fabrycznego, firmy IQ CONTROLS. Rozszerzenie terenu działalności naszej firmy z województwa Opolskiego na obszar całego kraju.

W 2005 roku firma nasza została serwisem fabrycznym takich producentów urządzeń klimatyzacyjnych jak TECHNIBEL oraz HITECSA.

Rok 2006 to rok przełomowy dla naszej firmy. Rozpoczeliśmy go od otworzenia biura handlowego w Opolu przy ulicy Katowickiej 35, założenia niniejszej witryny internetowej, na której będziemy Państwa stale informowali o rozwoju naszej firmy, aktualnych promocjach oraz różnych ciekawostkach w branży wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i automatyki.

Firma nasza została serwisem fabrycznym firmy DOSPEL, znanego dotychczas z produkcji wentylatorów oraz akcesorii wentylacyjnych, a od niedawna również central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych producenta krajowego. W lipcu uzyskaliśmy status serwisu autoryzowanego firmy FUJITSU - GENERAL, której wyroby cieszą się sporym uznaniem na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno wśród instalatorów jak i bezpośrednich użytkowników urządzeń.
 

 
45 - 061 Opole, ul. Katowicka 30/3
tel. (77) 44 25 071, tel./fax (77) 44-25-055
e-mail: info@agm-klima.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS